Богослужіння до дня архієрейської хіротонії Правлячого архієрея відбулися у Сумах

25 листопада 2021 року відбулися церковні урочистості з нагоди дня архієрейської хіротонії митрополита Сумського і Охтирського Євлогія.

У цей день вшановується пам’ять святителя Іоанна Милостивого, патріарха Олександрійського, а також ікони Божої Матері “Милостива”. На центральному аналої Спасо-Преображенського кафедрального собору Сум для поклоніння віруючих були встановлені ікона Богородиці “Милостива” та ковчег із часткою мощей святителя Іоанна Милостивого.

Божественну літургію з нагоди свята очолив митрополит Сумський і Охтирський Євлогій. Його Високопреосвященству співслужили клірики Сумської єпархії.

Проповідь Сумського Архіпастиря була присвячена подвижницькому житію святителя Іоанна Милостивого. Під час богослужіння були піднесені молитви про благодатний Божий захист від небезпечних хвороб.

Далі

(38)